معایب و مشکلات تبلیغات در اینستاگرام که نمی دانید

معایب و مشکلات تبلیغات در اینستاگرام که نمی دانید

تبلیغات اینترنتی داری وسعت و عمق زیادی است اما فضای اینستاگرم با وجود محبوبیت زیاد، دارای مشکلات و صرف هزینه های پنهان فراوان است

  • ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  • تبلیغات
  • ۶۳

تبلیغات چسیت و به چه منظور انجام می شود

در دنیایی که در حال حاضر در آن به سر می بریم، هر شخصی که در کشور ایران و سراسر دنیا تصمیم به ایجاد یک کسب و کار کوچک یا حتی بزرگ داشته باشد، آگاه است که برای جذب و جلب نظر مشتری و یا افزایش فروش کالا یا محصول و خدمات خود به راهکارهایی برای دیده شدن می کند که معنی آن تبلیغات نیاز دارد. تبلیغات به ما کمک میکند که مخاطبان خود را در جریان ویژگی های برتر و یا منحصر به فرد صنف و کسب و کار خود قرار دهیم و آنان را به خرید محصولات و خدمات خود تشویق کنیم. دامنه تبلیغات بسیار گسترده و وسیع است و هر فرایندی که باعث پیشرفت کسب و کار ما در زمینه دیده شدن باشد نوعی تبلیغات محسوب می گردد. ولی از آنجایی که تبلیغات متحمل هزینه هایی می شود ما باید نوعی از آن را انتخاب کنیم که برای ما به صرفه تر باشد. به صرفه یعنی چه ؟ زمانی یک روش تبلیغاتی میتواند به صرفه باشد که باعث افزایش فروش و درنهایت باعث افزایش درآمد ما شود. به عبارتی باید هزینه به فایده ما مثبت و ارزان تمام شود. در ازای چند هزینه چقدر سود کسب می کنیم.

 

 

فضای اینستاگرام برای تبلیغات محصول یا خدمات کسب و کارها

شبکه اجتمایی اینستاگرام در حال حاضر در حدود یک میلیارد کاربر فعال در سراسر دنیا دارد. فضای اینستاگرام پس از فیسبوک دومین شبکه اجتماعی مورد استفاده در سطح جهان است و قادر بوده است که در سال‌های گذشته با سرعت بالایی رشد کند. امروزه هستند کسانی که برای شغل و حرفه ای که به آن مشغول هستند و کسب درآمد می کنند از فضای اینستاگرام برای تبلیغات می کنند. تبلیغات اینستاگرام یکی از روش های تبلیغات بصری یا چشمی محسوب می گردد و سبک های تبلیغاتی مختلفی در این زمینه دارد که به آن اشاره می گردد.

 

تبلیغات اینستاگرام با عکس و تصویر:

خوب به وضوح مشخص است که این موضوع اشاره به چه دارد، در این نوع از تبلیغات ابراز عنصر عکس است. جنبه دیداری اینستاگرام خیلی حائز اهمیت می باشد.

تبلیغات اینستاگرام  با استفاده از ویدئو

باز هم می توان از روی تیر متوجه شد که موضوع بحث، کلیپ یا محتوای فیلم است و طبیعتا کاربر برای لحضاتی محتوای شما را مشاهده خواهد کرد.

 

باید بدانید که تبلیغات در اینستاگرام همه چیز نیست

تبلیغات در اینستاگرام و تبلیغ کردن در شبکه ها و فضای مجازی برای شما در نقش غول چراغ جادو نیست و به هیچ عنوان معجزه نمی‌کند. اگر شما قادر نیستید که محتوای باکیفیت و تاثیر گذاری برای اکانت خود ایجاد کنید، تبلیغات اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی به هیچ عنوان نتیجه بخش نخواهد بود؛ حتی اگر پول قابل توجهی هم به تبلیغات اختصاص دهید. لذا باید به نوع تبلیغات و محتوای آن  توجه خاصی داشته باشید. شما باید از اینستاگرام برای افزایش آگاهی از برندتان کمک کنید. برای افزایش فروش و افزایش تماس‌های تلفنی می‌توانید از تبلیغات در وبسایت هایی که در نتایج جستجوی گوگل برای شما تبلیغ می کنند استفاده کنید، چرا که مردم نیازهایشان را ابتدا در گوگل سرچ و جستجو می کنند. همانگونه که شما اکنون در این صفحه حضور دارید، مگر طور مستقیم از سایت، یا اپلیکیشن ما وارد شده باشید.

 

معایب و مشکلات اساسی جهت استفاده از اینستاگرام برای تبلیغات