درباره ما

درباره استارت آپ بانک اطلاعات مشاغل جاب اینفو

 

افزایش روز به روز استفاده از اینترنت و تلفن همراه در کشور

به جرات می توان بیان داشت که امروزه بیش از 90 درصد مردم تمام دغدغه ها و نیازهای خود را در دنیای وب و اینترنت و مشخصا در موتور ها جستجو، من جمله گوگل جستجو می کنند و این آمار روز به روز در حال افزایش چشم گیر است چراکه تقریبا کسی را نمی یابید که حداقل یک گوشی موبایل نداشته باشد، زیرا اگر رایانه ها را کنار بگذاریم، طبق آخرین آمار ها ۴۴ میلیون تلفن همراه در کشور وجود دارد. اگر جمعیت کشور را حدود ۸۰ میلیون در نظر بگیریم و تعداد کهن سالان و یا افراد کم سن سال را از آن کم کنیم تقریبا می توان گفت همه امروز صاحب دستگاهی هستند که در کم ترین زمان ممکن به دنیای وب و اینترنت برای رفع هر دغدغه ای دسترسی دارند و این یک سرمایه و یک فرصت خصوصا برای صاحبان کسب و کار،  مشاغل و اصناف تلقی می گردد.

 

 

جستجو در اینترنت و گوگل، انتخاب اول مردم برای رفع هر دغدغه ای 

از آنجایی اصلی ترین هدف هر کسب و کاری، در یک کلمه، و آن هم "فروش" خلاصه می گردد، و فروش زمانی محقق می گردد که فرمول "عرضه و تقاضا" وجود داشته باشد؛ بنابر‌این هر کسب و کار و در مجموع مشاغل را "عرضه"، و هر نیاز و نیازمندی را "تقاضا" می دانیم. پس برای تحقق فروش یا افزایش فروش، باید این رابطه را محقق و کیفیت آن را بیشتر کنیم. یعنی حجم تقاضای عمومی را نسبت به کسب و کار خودمان بیشتر کنیم، پس باید دیده شویم و همانطور که در بخش اول توضیح داده شد، چنانچه کسب و کار و مشاغلی در اینترنت و فضای موتور های جستجو قابل دسترسی نباشد، عملا دیده نمی شوند و تقاضای کمتری برای آنها وجود خواهد داشت چراکه اولین فضایی که همه مردم، حتی خود شما برای رفع نیاز، مراجعه میکنید، فضای جستجو و سرچ در اینترنت است، وکسی دیگر روزنامه نمی خواند، درنتیجه فروش اتفاق نمی افتد یا حداقل کمتر ایجاد می گردد. بنابراین نظام عرضه و تقاضا به درستی محقق نگشته و در رقابت با رقبا باز خواهیم ماند و حذف خواهیم شد.

 

 

سامانه اطلاعات مشاغل جاب اینفو چطور به ما کمک می کند که بیشتر دیده شویم و راحتر بیابیم

باتوجه به افزایش روز افزون استفاده از اینترنت و همه گیر شدن آن و همچنین گران شدن کاغذ و بنر و انواع روش های تبلیغاتی، آن هم در روزگاری که دیگر روزنامه ها خواننده ای ندارد و تراکت ها و بنر ها دور ریخته می شوند، برآن شدیم تا بستری امن فراهم نماییم که در راستای کمک به هموطنان عزیزمان در جهت دیده شدن اطلاعات شغلی و تبلیغات ارزان مشاغل و کسب و کارشان و همچنین یافتن خدمات یا محصولاتی برای رفع نیازهایشان، به آنان کمک کند. ازین رو با ارائه استارتاپ جاب اینفو که نوعی بانک اطلاعات مشاغل و تبلیغات اصناف ایران می باشد، پس از حدود یکسال برنامه ریزی و جمع آوری اطلاعات و همکاری با تیم برنامه نویسی پا به عرصه گذاشتیم تا گامی مثبت در جهت  کمک به هموطنانمان در هر کجای ایران که هستند و کمک به رونق اقتصادی کشور و اشتغال زایی برداریم.

 

 

ما به شما کمک می کنیم برای...

الف) دیده شدن: یک اصل مهم  وجود دارد که می گویدتا دیده نشی کسی نمی تونه بفهمه که وجود داری".

با ثبت اطلاعات شغلی خود در جاب اینفو، شما اول قدم را برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ و هر چه بیشتر دیده شدن خود برداشته اید، زیرا امروزه خیلی از مشاغل توانایی رهن و اجاره یک واحد کوچک هم ندارند، و در طی چند ماه ممکن است خدایی نکرده به تعطیلی کشیده شوند و دیگر اصلا دیده نشوند. یا یک آگهی روزنامه چند ده یا چند صد هزار تومان برایشان هزینه دارد که در ابتدا این هزینه آن هم برای یک روز، آن هم در جایی که دیگر مخاطبان روز های اول خود را ندارد. تراکت ها هم که مهمان چند دقیقه مردم هستند و نهایتا مقصد آنان سطل زباله است. چراکه پخش تراکت، بازار هدف شمارا هدف نمی گیرد بلکه پخش عمومی است و ممکن است از میان آن همه جمعیت، حتی یک نفر هم بازار هدف شما نباشد ، در صورتی که شما، هزینه ها را تمام و کمال انجام دادید و جوابی هم نگرفتید.

 اما ثبت آگهی خدمات شغلی در سایت مشاغل جاب اینفو، آن هم با یک هزینه ناچیز ( کمتر از هزینه یک پیتزا برای یک سال ) کلیه اطلاعات مورد نیاز مشتریان خود را در یک فضای روز افزون نشر می دهید، بدون دور ریخته شدن حتی یک تکه کاغذ و از همه مهم تر قابلیت تغییرات برای شما تا آخر دوره محفوظ است. چراکه کسب و کارها ممکن است به فراخور زمان، استراتژی خود را تغییر دهند، و دیگر نیازی نیست کل تراکت ها و کارت ویزیت ها و آگهی های سنتی خود را از نو آن هم با تقبل مجدد هزینه، به روز رسانی کنید. زیرا تنها سفارش یک کارت ویزیت کاملا ساده و ارزان، امروزه حداقل ۱۰۰ هزار تومان هزینه برای کسب و کار شما به دنبال دارد. نکته مهم تر اینکه در جاب اینفو، تنها کسانی که بازار هدف شما هستند، که خدمات و اطلاعات شغلی شما را جستجو می کنند و به دنبال شما می گردند. فضای جاب اینفو یک فضای 24 ساعتی است و شب روز نمی شناسد.

 

 

 

ب) آگاهی بخشی: مردم باید مطلع شوند که کسب و کار شما چه خدمات یا محصولاتی دارد و چطوری می توانید در رفع دغدغه شان کمک می کنید.

مردم همیشه دنبال حل شدن مشکلات و دغدغه های خود هستند. اما دانستن یک اسم یا یک فروشگاه تنها نمی تواند احساس خوب و ناجی بودن شما را القا کند، چراکه روزانه ده ها اسم و شماره و عکس در خیابان یا سردر مغازه ها و ... میابند که همیشه کلیات را به نمایش گذاشته اند. مردم دنبال جزئیات نیز به همان اندازه بلکه بیشتر از آنچه گمان میبرید هستند. تا بفهمند چرا باید مشکل خود را با شما در میان بگذارند، آیا شما و کسب و کارتان، برای حل گرفتاری آنان مناسب می‌بینند؟ آیا شرایط کاری شما با شرایط آنان همخوانی دارد یا خیر.

در سامانه اطلاعات مشاغل جاب اینفو، شما تمامی اطلاعات مفید از خدمات و محصولات و تبلیغات خود را به صورت کامل در اختیار آنان می‌گذارید. و عملا خود و کسب و کارتان را برایشان شرح میدهید. اطلاعاتی مانند:  آدرس محل کسب به صورت نقشه و متن ، ساعات کاری ، نام سرپرست مجموعه ، شعار تبلیغاتی ، راه های تماس ، وبسایت و شبکه های اجتماعی ، عکس و نمونه کارها، استان و شهر و حتی محله ای که شما در آن فعالیت دارید، درصورت دلخواه کلیپ از فعالیت و معرفی کسب و کار ، اطلاعات مفید در  زمینه های شغلیتان مانند خدمات و محصولات شما و نحوه کار شما و.... بدون محدودیت متن, کلمات کلیدی مرتبط با شغل و حرفه شما برای متورهای جستجو مثل گوگل. و این ها تصمیم گیری را برای بازار هدف شما آسان تر و مطمئن تر خواهد کرد. چرا که سوالی برایشان باقی نخواهید گذاشت.

 

ج) حذف رقبا: مادامی که در صحنه باشید، یا از دیگر همکارانتان جلوتر هستید، یا حداقل حذف شده از صحنه، شما نخواهید بود.

در روزگاری به سر می بریم که متاسفانه آن طور که باید و شاید، اوضاع اقتصادی سرشار نیست و مردم کمتر علاقمند به هزینه کردن هستند، اما در مباحثی که برایشان نیاز می شود حتما هزینه می‌کنند، در بازار امروز  هم رقیب و همکار برای هر کسب و کار و هر صنفی وجود دارد. تقریبا کسی را نمیابید که بگوید شغل من رقیب ندارد. بنابراین باید پول های هوشمند را جذب کنید. حتما مشاهده کرده اید که در این بازار هم هستند کسانی که کسب و کارشان سکه است. تفاوت همیشه بخت و اقبال بلند نیست بلکه بیشتر دیده شدن و راحت در دسترس بودن آنها، رمز موفقیت ایشان است.

در سامانه اطلاعات مشاغل جاب اینفو، شما می توانید بیشتر از رقبایتان دیده شوید و مردم حل نیازهایشان را به کسانی که راحتر در دسترس هستند، خواهند سپرد. حتی این را بدانید که رقبا هم در تلاش هستند و آنها هم برای دیده شدن تلاش می کنند.

 

 

د) افزایش فروش: وقتی کسب و کارت، و خدماتت توی اینترنت جستجو بشه یعنی می تونی کل شهر یا حتی کشور رو مشتری خودت کنی و یه صفحه تو گوگل برای خودت داشته باشی.

همانطور که اشاره شد رغبت مردم به فضاهای وب و اینترنت روز بروز در حال گسترش هست. هر روز مدل های جدیدی از ابزار آلات و امکانات وارد زندگی بشر می شود که به شکلی به اینترنت وابسته است و اگر اصناف و مشاغل، در این فضا از غائبین و غافلین بوده و موج سواری نکنند، تا مدتی بعد اثری از آنان باقی نخواهد ماند.

شما تنها با هزینه و سرمایه‌گذاری به اندازه یک پیتزا، به راحتی صاحب یک صفحه وبسایت کاملا شخصی در اینترنت، می شوید که تمامی اطلاعات مهم و ضروری بدون محدودیت محتوا، برای بهتر و راحتر دیده شدن شما و ارتباط گرفتن مشتریان با شما خواهید داشت. همچنین در سرچ و جستجوی گوگل خواهید آمد. و دیگر نیازی به هزینه کردن، برای برنامه نویسی یک وبسایت و هزینه های نگهداری و تبلیغات برای آن و تمدید های دوره ای که قطعا هزینه بر است نخواهید داشت و صفحه شخصی خود را به هرجا که بخواهید به راحتی لینک می دهید.

فروش شما نیز بخاطر اینکه فضای وبسایت، جا و مکان و زمان را نمی شناسند و هر شخصی از هر کجای شهر و حتی کشور آن هم 24 ساعت، به راحتی به شما دسترسی دارد، قطعا بیشتر خواهد بود تا زمانی که تنها افرادی که در محدوده شما هستند به سراغ شما بیایند و این بهترین و هدفمندترین و ارزان ترین تبلیغات مشاغل محسوب می گردد.