قوانین و مقررات

سامانه جاب اینفو ، یک بانک اطلاعات آنلاین از  مشاغل و اصناف حاضر در کشور است که هدف آن درج اطلاعات شغلی و یافته شدن کسب و کارها در هر رشته و مکانی  توسط هموطنان عزیزمان می باشد.امیدواریم که برآیند این اهداف موجب افزایش فروش و رونق اقتصادی  و همینطور تسهیل انتخاب مشتریان گردد؛ لذا رعایت موارد زیر از بدیهیات استفاده از سامانه محسوب می گردد.

 

۱- این مجموعه تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و نشر هرگونه مطالب غیر اخلاقی ، سیاسی ، کذب و ... در آن ممنوع می باشد.

۲- تنها مشاغل و کسب و کارهای مجاز، اجازه انتشار اطلاعات و خدمات شغلی خود را در سامانه دارند.

۳- هر گونه کپی برداری از مطالب مندرج در این وبسایت ، حق پیگیری را برای مدیران سامانه محفوظ می دارد.

۴- مسئولیت آگاهی یافتن از صحت و اعتبار اطلاعات منتشر شده در صفحات مشاغل ثبت شده بر عهده کاربران محترم سامانه می باشد.

۵- کاربران عزیز برای درج کسب و کار خود می بایست ابتدا به عضویت سامانه جاب اینفو درآیند و سپس ثبت اطلاعات شغلی خود را انجام دهند.

۶- پس از ثبت اطلاعات شغلی توسط کاربر ، فرم اطلاعاتی ثبت شده توسط کارشناسان بررسی و در صورت تایید درج می گردد. سپس پیامک تاییدیه برای کاربر ارسال میگردد.

۷- کاربران محترم برای بهره مندی از خدمات سامانه جهت یافتن اطلاعات مشاغل مختلف الزامی به عضویت ندارند و همچنین خدمات سامانه در این گونه موارد رایگان است.

۸ - سامانه جاب اینفو یک بانک اطلاعات مشاغل است که هدف آن جستجوی اطلاعات در داخل خود وب سایت می باشد ، لذا با اینکه این اطلاعات در جستجوی گوگل نیز مشاهده خواهند شد ، با این حال هیچ تضمینی برای موقعیت و مکان درج در نتایج گوگل متوجه سامانه نخواهد بود .