شروع مشاغل خانگی و نقش تبلیغات در شکست یا موفقیت آن

شروع مشاغل خانگی و نقش تبلیغات در شکست یا موفقیت آن

در کسب و کارها و مشاغل خانگی، تبلیغات قلب تپنده فروش و موفقیت در کسب است

  • ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
  • تبلیغات
  • ۵۷۵

شغل و کسب و کار یکی از دغدغه های اصلی هر انسانی در سراسر دنیا می باشد که راه ایجاد رزق و روزی را برای وی و افراد زیر مجموعه او باز میکند. اما داشتن شغل و کسب موفق باید شرایطی داشته باشد، مانند مکان، تجهیزات، تبلیغات موثر و... که فقدان هر کدام ازین عناصر، موفقیت کسب و کار را به مخاطره می اندازد. امروزه از مشاغل خانگي به عنوان راهكاري مهم براي ايجاد اشتغال و درآمد در سراسر جهان محسوب مي گردند. قابليت انجام اين نوع مشاغل و كسب و كار در «منزل» عامل ايجاد محاسن بسياري براي شاغلين آن ها مي شود، كه از جمله مي توان به ايجاد توازن بين مسئوليت خانوادگي زنان و اشتغال آنان، حذف هزينه هاي مربوط به خريد، رهن و اجاره كارگاه و اياب و ذهاب، استفاده از نيروي كار ساير اعضاي خانواده و ايجاد زمينه هاي كار خانوادگي، امكان انتقال تجارب از طريق آموزش غيررسمي به شيوه استاد شاگردي بين اعضاء خانواده و... اشاره نمود.
بايد توجه داشت كه در ساليان اخير به دليل تحولات عظيم در بخش فناوري اطلاعات در جهان و ايجاد مشاغل جديد و شاید نوین، امكان اشتغال خانگي براي بسياري از افراد در زمينه هاي مختلف و حتی دیجیتال مارکتینگ نيز فراهم گرديده است. اين مشاغل كه روزانه در سراسر جهان تعداد آن ها رو به فزوني و تنوع مي باشد اين امكان را فراهم مي آورد تا افراد بتوانند در محيط خانه با استفاده از رايانه و وسايل جانبي مورد نياز، به انجام كسب و كارهاي گوناگون در اين حوزه بپردازند یا به تبلیغات ارزان و همگیر برای رشد کسب و کارشان دست یابند.

 

شغل یا کسب وکار فعلی خود را به دور کاری تبدیل کنید

اولین گزینه ای که باید در نظر بگیرید گزینه ای است که کمترین تغییر را انجام می دهد ، مکان کار فعلی خود را در صورت امکان ترک، و آن را به موقعیتی از راه دور تبدیل کنید. و تحقیق و تأمل اولین گام ها برای انتقال موقعیت فعلی شما از یک کار اداری به خانه است.  همه چیز در مورد کسب جدید بیاموزید که در مورد خط مشی های ارتباطی شرکت خود بدانید. به این فکر که که چگونه ممکن است (یا ممکن است) در کار شما اعمال نشود. اگر فکر می کنید پرونده خوبی دارید ، قدم بعدی نوشتن یک پیشنهاد ارتباط از راه دور برای رئیس خود است.

 

به یک کار جدید در خانه فکر کنید و آن را شروع کنید

بهترین راه بعدی برای شروع کار از خانه پیدا کردن شغل جدید است. اگر در حوزه تجربه خود بمانید ، احتمالاً درآمد بیشتری کسب خواهید کرد تا اگر چیز دیگری را امتحان کنید. با این حال ، اگر حوزه شغلی شما فرصتهای زیادی برای ارتباط از راه دور ایجاد نمی کند، ممکن است لازم باشد که به چیز جدید یا تخصص جدید دست پیدا کنید. مشاغل خانگی مزایای بسیاری دارد. این می تواند اشکال مختلفی به خود بگیرد - همه چیز در حوزه اتنخاب می تواند باشد مثلا به عنوان مشاور در کاری که قبلاً انجام می دادید تا شروع یک تجارت جدید از ابتدا تا خرید کالا و فروش مستقیم ، فروش به دوستان و خانواده. هریک از این گزینه ها هزینه های مختلف راه اندازی ، تعهدات زمانی و بازپرداخت های مختلف را خواهند داشت.

 

از اهمیت تبلیغات در مشاغل خانگی و افزایش فروش غافل نشوید

به جرات می توان بیان داشت که امروزه بیش از 90 درصد مردم تمام دغدغه ها و نیازهای خود را در دنیای وب و اینترنت و مشخصا در موتور ها جستجو، من جمله گوگل جستجو می کنند و این آمار روز به روز در حال افزایش چشم گیر است چراکه تقریبا کسی را نمی یابید که حداقل یک گوشی موبایل نداشته باشد. زیرا اگر رایانه ها را کنار بگذاریم، طبق آخرین آمار ها ۴۴ میلیون تلفن همراه در کشور وجود دارد که در کم ترین زمان ممکن به دنیای وب و اینترنت برای رفع هر دغدغه ای دسترسی دارند و این یک سرمایه و یک فرصت خصوصا برای صاحبان کسب و کار،  مشاغل و اصناف تلقی می گردد.

فضای شبکه های مجازی من جمله اینستاگرام هم فضای مناسبی جهت تبلیغات نیست حتما تعجب می کنید این مطلب  در مورد معایب تبلیغات در اینستاگرام را بخوانید متوجه خواهید شد.

اجاره دفتر یا محل هم که این روزها سر به فلاک کشیده اند و هزینه تجهیز کردن، نصب تابلو و مالیاتآن هم بماند.

 

بهترین روش تبلیغات اینترنتی برای مشاغل و کسب و کارهای خانگی

۱- به راحتی در دسترس خوب و کامل باشیم

۲- بتوانیم اطلاعات کامل و مفیدی را در اختیار مشتریان قرار دهیم

۳- اگر اینستاگرام یا وبسایت خاصی یا... داریم چطور آن را به طور ویژه معرفی کنیم که کاربران به آن توجه خاص کنند و رقبا دیده نشوند.

۴- کاملا تبلیغاتی ارزان و بدون دغدغه حتی برای هر قشر کم درامدی باشد و هزینه پنهانی به هیچ عنوان نداشته باشد

۵- در جستجوی گوگل که اولین اقدام همه است، به راحتی یافته و دیده شویم 

۶- پس از گذشت چند ساعت یا چند روز، تاثیری منفی بر میزان دیده شدن تبلیغات ما نگذارد که مجبور به نردبان کردن ، انتشار مجدد و... و در مجموع هزینه کردن دوباره باشیم.

۷- تمام کشور بتوانند مارا پیدا کنند حتی مسافران و مهمانان شهر یا کسانی که همشهری یا هم محله ای ما هستند و دنبال ما هستند اما از آدرس و مکان و اطلاعات شغلی ما خبر ندارند و اینان اگر بدانند ما هستیم حتما مشتری های ما خواهند بود.

پس به نظر می رسد سایت بانک اطلاعات مشاغل و تبلیغات اصناف ایران  می تواند گزینه خوبی برای تبلیغات کسب و کارها برای رونق و افزایش فروش آنها باشد. 

  • کسب و کار
  • کسب و کار خانگی
  • موفقیت در کسب و کار
  • مشاغل خانگی
  • تبلیغات مشاغل خانگی
  • اهمیت تبلیغات در فروش
  • تبلیغات ارزان
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

سایر پست ها در گروه تبلیغات

اهمیت تبلیغات در کسب و کار برای رونق و سود بیشتر

اهمیت تبلیغات در کسب و کار برای رونق و سود بیشتر

محاسن تبلیغات اینترنتی در موفقیت شغلی

اهمیت بازاریابی در کسب کار

اهمیت بازاریابی در کسب کار

10 دلیل مهم برای بازاریابی

مفاهیم مهم در رقابت و کسب کار شرکت های پیشگام

مفاهیم مهم در رقابت و کسب کار شرکت های پیشگام

رهبر بازار رقابت کیست؟ تفاوت شرکت پیشرو و پیشگام

راز های کلیدی و موثر در اینستاگرام

راز های کلیدی و موثر در اینستاگرام

اگر مشتاق داشتن یک پیج مهیج و پر بازدید در اینستاگرام هستید بخوانید

نقطه شروع و آغاز راه یک فریلنسر را بیاموزید

نقطه شروع و آغاز راه یک فریلنسر را بیاموزید

با دانستن این مراحل شما هم یک فریلنسر خواهید شد

مختصری درباره جیم ران (Jim Rohn)

مختصری درباره جیم ران (Jim Rohn)

جیم ران از آن دسته انسان های خودساخته است که برای داشتن انضباط در زندگی بسیار اهمیت قائل است

معایب و مشکلات تبلیغات در اینستاگرام که نمی دانید

معایب و مشکلات تبلیغات در اینستاگرام که نمی دانید

تبلیغات اینترنتی داری وسعت و عمق زیادی است اما فضای اینستاگرم با وجود محبوبیت زیاد، دارای مشکلات و ص [...]

آشنایی با تبلیغات اینترنتی کامل و ارزان جاب اینفو

آشنایی با تبلیغات اینترنتی کامل و ارزان جاب اینفو

تبلیغات اینترنتی همان تبلیغات ارزان قیمتی است که امروزه کسب و کار تبلیغات سنتی و کاغذی را کساد کرده [...]