سامانه جاب اینفو

پوش پلاست

توضیحات

امروزه رقابت در توليد به حدي رسيده است كه شركتها به كوچكترين مسائل را در امر توليد با دقت مورد بررسي قرار مي دهند. توليد محصولات با كيفيت به همراه قيمت تمام شده پائين ، بسته بندي مناسب ، جذاب و مهم تر از همه ايمن براي حفظ سلامتي محصول از هر نظر و سرعت در ورود به بازارمصرف و استفاده بهينه وبه هنگام از فرصت هاي پيش روي ، از اهم دغدغه هاي توليد كنندگان مي باشد .

مجموعه پوش پلاست در اين راستا خود را موظف مي داند تا با توليد محصولات با كيفيت و قيمت تمام شده مناسب و تحويل به موقع سفارشات به مشتريان تا حد بسيار زيادي اين دغدغه ها را كاهش دهد.

به همين دليل اين شركت اطمينان همه جانبه شركتها و مشيريان را آرمان خود مي داند

با توجه به امكانات موجود ، پوش پلاست يكي از كامل ترين و مجهزترين شركت هاي فعال در سطح کشور مي باشد . اين شركت با در اختيار داشتن تجهيزات توليد انواع نايلون ، نايلكس ،متالایز ، حبابدار ، سلفون ،‌چند لايه ، چاپ و دوخت قادر است يك بسته كامل خدماتي را به مشريان خود ارائه دهد و هر آنچه مورد نياز مشتري مي باشد ، از هر نوع سايز و فرمول تركيبي توليد نمايد.

مهندسان و كاركنان مجرب و كارآزموده  پوش پلاست مي توانند محصولاتي با كيفيت چشمگير در كوتاه ترین زمان ممكن و با كمترين هزينه به مشتريان خود عرضه نمايند.