سامانه جاب اینفو

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ارم

متن آگهی

آموزشگاه فنی وحرفه ای آزاد ارم

در رشته خدمات آموزشی شامل:دوره های مهارتی حقوق/روانشناسی/کودک/سخنوری و فن بیان و... با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور(وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی) با ارائه مدارک بین المللی و قابل ترجمه در رشته خدمات آموزشی و با حدود 20 حرفه آموزشی ، آماده خدمت رسانی به شما سروران گرامی می باشد.

این آموزشگاه در محیطی بسیار آرام، با امکانات کامل و فضای سبز اختصاصی، تجربه بالا در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی و اساتید مجرب و با تجربه دارای مدارک دانشگاهی با تمام توان تلاش می کند آموزشی متناسب با بازار کار به کارآموزان خود ارائه نماید.

مزایای شرکت در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای: سازمان فنی حرفه ای کشور تنها نهاد رسمی متولی آموزشهای کوتاه مدت در کشور بوده و به منظور دستیابی به تازه های علوم و فن آوری روز و همگامی با استانداردهای بین المللی، همواره سعی بر گسترش روابط بین المللی از جمله با سازمان بین المللی کار (ILO) و سازمان بین المللی آموزش حرفه ای و کشورهای مختلف دنیا نموده است. از این روز تمامی دوره های این سازمان مطابق استانداردهای بین المللی تدوین شده و دارای کد بین المللی است و لذا مدارک این سازمان قابل ترجمه و در 178 کشور دنیا معتبر شناخته میشود.

دیگر مزایای گواهی دوره های آموزش فنی و حرفه ای: 1- دوره های فنی حرفه ای قابلیت جایگزینی بجای تجربه شغلی و سوابق کار را دارند.

2- اعتبار در 178 کشور دنیا- قابل ترجمه و دارای تائیدیه بین المللی

3- مطابقت با معیارها و استانداردهای بین المللی 4- استفاده از مدرک فنی و حرفه ای جهت تسهیل در صدور ویزا بعنوان یک مدرک رسمی و بین المللی که در کشورهای عضو سازمان جهانی کار مورد پذیرش می باشد.

5- قابل استفاده جهت جایگزینی تجربه کاری و تحصیلی جهت مهاجرت

6- کاربرد جهت اخذ پروانه کسب

7- کاربرد جهت اخذ دیپلم

8- کاربرد جهت وام خود اشتغالی

9- کاربرد جهت استخدام در شرکتها و کارخانه جات و مراکز دولتی

10- معرفی اشخاص آموزش دیده به صنایع از نظر توانایی و مهارت بر اساس استانداردهای ملی مهارتی

11- استفاده از گواهینامه مهارت به مدت 900 ساعت جهت مهاجرت و اعزام نیروی کار به خارج

معرفی دوره های آموزشگاه ارم: دوره های حقوق: دوره های مهارتی حقوق شامل: مشاوره امورقضایی،لایحه نویسی قضایی،مشاور امور حقوقی کودک،دستار اموراجرایی با ارائه گواهی نامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای و تدریس اساتید مجرب و با تجریه در حیطه قضاوت و وکالت.

دوره های کودک : این دوره ها متشکل از: کارشناس پرورش کودک خلاق،کارآفرین پروری مادران،کارشناس آموزش محاسبات ذهنی IQMASS که بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد.

دوره های سخنوری: شامل: تندخوانی،سخنرانی حرفه ای و فن بیان، مدیریت زمان، مدیریت اضطراب و بیان نافذ، پداگوژی و فن بیان و مدیریت اضطراب همراه با تمرینات عملی ویژه گروه نوجوانان(6تا 12 و 12 تا 17 سال)

دوره های تربیتی: مدیرآموزشگاه ،کارشناس آموزش

دوره های مشاوره ای: این دوره ها که پس از گذراندن فرد میتواند شروع به اشتغال کند شامل: مشاوره خرید و فروش اتومبیل،مشاوره خرید و فروش املاک در اینترنت، مشاوره و هدایت آموزشی , مشاوره مشاغل و ده ها دوره های آموزشی دیگر...

لازم بذکر است که تمامی دوره های فوق بصورت تخصصی و مهارتی با ارائه گواهی بین المللی و قابل ترجمه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر عدد 1 را به شماره ارسال نمایید.

موقعیت روی نقشه