سامانه جاب اینفو

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ارم

توضیحات

آموزشگاه فنی و حرفه ​​ای آزاد ارم 

 

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ارم در رشته خدمات آموزشی ، مالی و بازرگانی و گردشگری شامل : دوره های مهارتی حقوق و لایحه نویسی / گردشگری / کودک / سخنوری و فن بیان / حسابداری و مالیاتی و... با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ( وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی) با ارائه مدارک بین المللی و قابل ترجمه در رشته خدمات آموزشی و با حدود 120 حرفه آموزشی ( آماده خدمت رسانی به شما سروران گرامی می باشد.

این آموزشگاه در محیطی بسیار آرام، با امکانات کامل و فضای سبز اختصاصی، تجربه بالا در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی و اساتید مجرب و با تجربه دارای مدارک دانشگاهی با تمام توان تلاش می کند آموزشی متناسب با بازار کار به کارآموزان خود ارائه نماید. مزایای شرکت در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای: سازمان فنی حرفه ای کشور تنها نهاد رسمی متولی آموزشهای کوتاه مدت در کشور بوده بوده و به منظور دستیابی به تازه های علوم و فن آوری روز و همگامی با استانداردهای بین المللی، همواره سعی بر گسترش روابط بین المللی از جمله با سازمان بین المللی کار (ILO) و سازمان بین المللی آموزش حرفه ای و کشورهای مختلف دنیا نموده است.

از این رو تمامی دوره های این سازمان مطابق استانداردهای بین المللی تدوین شده و دارای کد بین المللی است و لذا مدارک این سازمان قابل ترجمه و در 178 کشور دنیا معتبر شناخته میشود. دیگر مزایای گواهی دوره های آموزش فنی و حرفه ای:

1- دوره های فنی حرفه ای قابلیت جایگزینی بجای تجربه شغلی و سوابق کار را دارند.

2- اعتبار در 178 کشور دنیا- قابل ترجمه و دارای تائیدیه بین المللی

3- مطابقت با معیارها و استانداردهای بین المللی

4- استفاده از مدرک فنی و حرفه ای جهت تسهیل در صدور ویزا بعنوان یک مدرک رسمی و بین المللی که در کشورهای عضو سازمان جهانی کار مورد پذیرش می باشد.

5- قابل استفاده جهت جایگزینی تجربه کاری و تحصیلی جهت مهاجرت

6- کاربرد جهت اخذ پروانه کسب

7- کاربرد جهت اخذ دیپلم

8- کاربرد جهت وام خود اشتغالی

9- کاربرد جهت استخدام در شرکتها و کارخانه جات و مراکز دولتی

10- معرفی اشخاص آموزش دیده به صنایع از نظر توانایی و مهارت بر اساس استانداردهای ملی مهارتی

 

معرفی دوره های آموزشگاه ارم: دوره های حقوق:

دوره های مهارتی حقوق شامل: مشاوره امورقضایی، لایحه نویسی قضایی، مشاور امور حقوقی کودک، دستیار اموراجرایی با ارائه گواهی نامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای و تدریس اساتید مجرب و با تجریه در حیطه قضاوت و وکالت.

دوره های حسابداری مالیاتی: حسابداری شرکتهای خدماتی و بازرگانی، تعیین بهای موجودی کالا، ثبت دفتر روزنامه و ثبت سند، کار با نرم افزار بیمه و ارسال لیست بیمه، حسابداری موجودی کالا و وجوه نقد و بسیاری دیگر( حسابداری حقوق و دستمزد بصورت رایگان)

دوره های سخنوری: شامل: تندخوانی،سخنرانی حرفه ای، مدیریت اضطراب و بیان نافذ، پداگوژی همراه با تمرینات عملی ویژه گروه نوجوانان(6تا 12 و 12 تا 17 سال)

دوره های گردشگری: راهنمای عمومی گردشگری و طبیعت گردی،مدیر تور و ...

دوره های بازارهای مالی:

✅ارزهای دیجیتال (رمز ارزها)

✅بورس اوراق بهادار(همراه با تابلوخوانی و فیلتر نویسی)

✅بازار بین الملل

و ده ها دوره های آموزشی دیگر... لازم بذکر است که تمامی دوره های فوق بصورت تخصصی و مهارتی با ارائه گواهی بین المللی و قابل ترجمه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر عدد 1 را به شماره ارسال نمایید.